KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746270
nr 1274 6270
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Pyramider, Signerad. Olja på duk, 75x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:22:06
9/9 19:12:34
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö