KONST / Litografier / Serigrafi i mapp 9309137
nr 930 9137
Serigrafi i mapp
Ewert Karlsson, EWK, "Queen Wilson", 300 upplaga, Osignerad & onumrerad. bladets mått: 58x46
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2014
kl 18:19:30
15/12 11:21:18