KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14299064
nr 1429 9064
Hans Ã…kerlund
(f. 1950), Sverige
Träsnitt, 7 st, Signerad, daterad 1948. Bland annat lösa blad. Bildmått: ca 15x27cm
Hans Åkerlund, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:54:02
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)