KONST / Litografier / Färglitografi 14677330
nr 1467 7330
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 244/350. Färglitografi, bildmått: 34x41cm, yttermått inklusive ram: 52x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:31:12
16/5 18:26:12
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson