KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609525
nr 1460 9525
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, "Roofs of London", 1929. Signerad. Bildmått: 16x24,5 cm, yttermått inklusive ram: 34x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:30:56
700 kr
900 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg