KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253467
nr 1625 3467
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:49:17
700 kr
800 kr
900 kr
Gustav Arne
Läs mer om Gustav Arne