BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8941048
*
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:39:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 12:14:24
1
300 kr
4/5 14:11:33
2
500 kr
5/5 17:29:13
3
400 kr
5/5 17:29:22
3
700 kr
5/5 19:35:06
4
800 kr
8/5 18:50:57
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
3078 Bordslampfot
+ golvlampfot, mässing. Höjd: 45-100 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:10
-
3035 Golvlampa
Arteluce, Italien, Ezio Didone, Corolle, Höjd: 193 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:19
-
3167 Golvlampa
Hemi Klocka, Höj - och sänkbar, vridbar ljuspunkt,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:26
-
1015 Golvlampa
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:29
-
3074 Golvlampa
Zlamp. Höjd: 152cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:23
-
3119 Golvlampfot
mässing. Höjd: 112 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:01
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 12:14:24 | 1 | 300 kr |
4/5 14:11:33 | 2 | 500 kr |
5/5 17:29:13 | 3 | 400 kr |
5/5 17:29:22 | 3 | 700 kr |
5/5 19:35:06 | 4 | 800 kr |
8/5 18:50:57 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
3078 Bordslampfot
+ golvlampfot, mässing. Höjd: 45-100 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:10 -
3035 Golvlampa
Arteluce, Italien, Ezio Didone, Corolle, Höjd: 193 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:19 -
3167 Golvlampa
Hemi Klocka, Höj - och sänkbar, vridbar ljuspunkt,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:26
-
1015 Golvlampa
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 3.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:29 -
3074 Golvlampa
Zlamp. Höjd: 152cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:23 -
3119 Golvlampfot
mässing. Höjd: 112 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:01