KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15407377
nr 1540 7377
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerad, Erotiska motiv. Akvarell, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x31 cm
Kondition: fuktskador
måndag 15 maj 2023
kl 20:38:00
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd