UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 12086437
nr 1208 6437
Golvur
1700-talets andra hälft. Olof Rising (1718- 1783) Göteborg, Höjd: 224 ca Proveniens: Bernhard Wolfahrt, nyckel
Kondition: senare bemålad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:39:27
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Golvur
Kondition: senare bemålad
nr 1208 6437
Golvur
Kondition: senare bemålad
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 1 oktober 2018 |