KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14456058
nr 1445 6058
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Löjtnantshjärtan. Signerad, numrerad 230/275, yttermått inklusive ram: 69x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:10:10
28/1 13:55:36
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg