KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15018475
nr 1501 8475
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 449/500, daterad -75. Bildmått: 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:28:31
7/11 17:32:04
7/11 18:24:23
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén