KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7894456
nr 789 4456
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Gouache, Eva Zettervall (f. 1941), komposition, signerad Eva Zettervall, 33x23
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:37:45
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr
Gouache