KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252915
nr 1425 2915
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Den första semesterdagen", monogramsignerad, -69. Olja på pannå, 51x59, yttermått inklusive ram: 63x71
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:45:28
250 kr
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg