KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808105
nr 1480 8105
Per-Hilding Perjons
(1911-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, Modell. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x62 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:58:18
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Per-Hilding Perjons
Läs mer om Per-Hilding Perjons