KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122009
*
nr 912 2009
Etsning
Marek Rudnicki, studie, 1/15, mm31x23
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 september 2014
kl 19:47:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 19:03:23
1
Vinnande bud
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik marek rudnicki studie
-
9120 Etsning
Einar Norlin. Signerad, numrerad 99/260, Akterskep..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30
-
9154 Etsning
Graff. Signerad. Bildmått: 29x43 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:38
-
2010 Etsning
Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:33
-
2009 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:53
-
9001 Etsning
Leonore Fini. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 41x..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:25
-
9314 Etsning
Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Signerad, Fårös..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:37
*
Etsning
Läs mer om Grafik
nr 912 2009
Etsning
Marek Rudnicki, studie, 1/15, mm31x23
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 19:03:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik marek rudnicki studie
-
9120 Etsning
Einar Norlin. Signerad, numrerad 99/260, Akterskep..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30 -
9154 Etsning
Graff. Signerad. Bildmått: 29x43 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:38 -
2010 Etsning
Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:33
-
2009 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:53 -
9001 Etsning
Leonore Fini. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 41x..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:25 -
9314 Etsning
Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Signerad, Fårös..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:37