MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9579526
nr 957 9526
Fåtölj
sent 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:42:48
27/4 20:37:48