MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 8347069
nr 834 7069
Hallbyrå
Teak, 1950-tal, längd: 60 cm, djup: 30 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2013
kl 18:37:02
600 kr
600 kr
800 kr