KONST / Litografier / Färglitografi 8187218
nr 818 7218
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), PT, signerad, 49x39
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:21:49
27/3 20:11:40
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren