MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 13925419
nr 1392 5419
Blomsterbord
1920-tal. Bredd: 68, djup: 38 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:25:39
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Blomsterbord
Kondition: slitage
nr 1392 5419
Blomsterbord
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.700 kr |
måndag 26 april 2021 |