KONST / Litografier / Färglitografi 8652217
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:50:28
400 kr
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén