KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407343
nr 1540 7343
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Seglande barn. Signerad. Olja på duk, 55x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:57:51
10/5 12:12:40
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg