KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11446043
nr 1144 6043
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Barn i lada, daterad 1950,29x39
Kondition: med dedikation
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:09:03
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas