BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 7884603
nr 788 4603
Lampetter
1 par, 1800-tal, förgylld plåt, omarbetade, höjd: 50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:48:56
29/10 12:36:04
29/10 13:45:43
500 kr