KONST / Litografier / Färglitografi 10683263
nr 1068 3263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, signerad. -59, motivet: 38x51
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:54:09
100 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén