KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777330
nr 1377 7330
Grafiskt blad
Gicléetryck, Kent Jakobsson. Signerad KC-Json. Signerad, numrerad 3/50. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:17:01
8/2 13:43:19
200 kr
8/2 17:53:02