KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274068
nr 1627 4068
Knud Petersen Svendborg, Tidigt 1900-tal, Stadsmotiv. Monogramsignerad. Olja på duk, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:41:58
9/6 18:59:22