GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Penselvas 13835364
nr 1383 5364
Penselvas
Kina, 1900-tal. Höjd: 33,5 cm
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:19:44