KONST / Litografier / Färglitografi 14545554
nr 1454 5554
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 360 upplaga, yttermått inklusive ram: 25x31-29x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:46:23
10/3 21:02:55
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner