KONST / Litografier / Färglitografi 8952395
nr 895 2395
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), tigrar, 100/200, signerad, motivet: 30x15
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:19:04
700 kr
900 kr