BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8941017
*
nr 894 1017
Golvlampa
3-armad, 1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:09:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 18:54:23
1
500 kr
3/4 20:05:16
2
1.300 kr
6/4 22:08:33
3
700 kr
14/4 17:18:08
4
900 kr
14/4 17:21:28
4
1.100 kr
5/5 10:48:12
5
1.600 kr
8/5 17:18:43
6
1.500 kr
8/5 17:19:41
6
1.700 kr
12/5 14:55:49
7
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1017
Golvlampa
3-armad, 1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 18:54:23 | 1 | 500 kr |
3/4 20:05:16 | 2 | 1.300 kr |
6/4 22:08:33 | 3 | 700 kr |
14/4 17:18:08 | 4 | 900 kr |
14/4 17:21:28 | 4 | 1.100 kr |
5/5 10:48:12 | 5 | 1.600 kr |
8/5 17:18:43 | 6 | 1.500 kr |
8/5 17:19:41 | 6 | 1.700 kr |
12/5 14:55:49 | 7 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30