KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15207477
nr 1520 7477
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 37x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:18:25
500 kr
800 kr