![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Ram 8737464
*
nr 873 7464
Ram
29x23 cm
Kondition: skadad dekor
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 februari 2014
kl 18:33:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/2 07:10:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram speglar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11
-
6413 Assietter
11 st, "Allegro", Gustavsberg. Diameter: ca 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:55
-
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:59
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:05
*
Ram
Kondition: skadad dekor
nr 873 7464
Ram
29x23 cm
Kondition: skadad dekor
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/2 07:10:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram speglar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11 -
6413 Assietter
11 st, "Allegro", Gustavsberg. Diameter: ca 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:55 -
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:59
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29 -
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:49 -
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:05