MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsgrupp 13524528
nr 1352 4528
Trädgårdsgrupp
4 delar, rotting. Soffa + fåtöljer. Längd: 97. Djup: 55 cm, höjd: 54 cm, soffa längd: 118 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:51:59
1.000 kr
1.700 kr
1.800 kr