Föremål som liknar spegel
4121 Spegel
102x70, nutida
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5066 Spegel
71x38cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
3240 Spegeltrymå
Empirestil. Höjd: 58+ 170
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024