9048 Skrivbordsstol
Rokokostil, 1800-tal, England. Sitthöjd: 50cm
Såld: 700 kr
Såldes den 18 december 2023 -
3077 Skrivbordsstol
modell äldre, ställbar
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023 -
4114 Skrivbordsstol
omkring 1900, ek
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
7135 Skrivbordsstol
1950/60-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 28 augusti 2023 -
7464 Skrivbordsstol
Bok, 1960-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 27 mars 2023 -
6370 Skrivbordsstol
snurrbar, tidigt 1900-tal, slitage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2022
5181 Skrivbordsstol
England
Såld: 600 kr
Såldes den 5 december 2022 -
9349 Skrivbordsstol
Såld: 3.800 kr
Såldes den 14 november 2022 -
6491 Skrivbordsstol
Såld: 4.400 kr
Såldes den 5 september 2022