Föremål som liknar
7182 Brickbord
Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6024 Kaffekannor
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7127 Ljusstakar
Ett par, Orrefors, Carat. Lena Bergström. Höjd: 24 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
3054 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6539 Fat
Royal Copenhagen, 1700-tal. 39x31
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6485 Pasteller
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7139 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6681 Kamelpall
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026