8538 Skåltallrik
Kina, diameter: 28
Såld: 900 kr
Såldes den 12 november 2012 -
7211 Skåltallrik
Kina, diameter: 33
Såld: 800 kr
Såldes den 5 november 2012 -
3339 Skåltallrikar
1 par, Kina, diameter: 21
Såld: 8.000 kr
Såldes den 22 oktober 2012
2667 Skåltallrikar
2st, Kina 1700-tal, diameter: 23 (skador)
Såld: 350 kr
Såldes den 3 mars 2008