Föremål som liknar

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7182 Brickbord
    Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6024 Kaffekannor
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7127 Ljusstakar
    Ett par, Orrefors, Carat. Lena Bergström. Höjd: 24 cm
    Såld: 400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 3054 Skulptur
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6539 Fat
    Royal Copenhagen, 1700-tal. 39x31
    Såld: 400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6697 Karmstol
    Rokokostil med petit point
    Såld: 200 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6485 Pasteller
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7139 Färglitografi
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6681 Kamelpall
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026