Föremål som liknar akvarell Osignerad
4323 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 8 juni 2020
3118 Akvarell
Sandra Marotta (f. 1949), osignerad, 50x63
Såld: 500 kr
Såldes den 12 juni 2017
3370 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), osignerad, 16x16
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 mars 2017
2093 Akvarell
Ljubi Lidströmer (f. 1948), Osignerad, 38x29
Såld: 400 kr
Såldes den 23 maj 2016
9374 Akvarell
Lennart Gram (1910-1996), Osignerad, 16x10 (vykort)
Såld: 250 kr
Såldes den 16 mars 2015
1316 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2014
3343 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 26 maj 2014
3342 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 26 maj 2014
3360 Akvarell
Porträtt av Karl XV, 19x14, osignerad
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 januari 2014