Föremål som liknar
7019 Siluettavlor
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6719 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7148 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Bronserad. 45x34 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7097 Skål
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Såld: 4.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7026 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7106 Herrarmbandsur
Såld: 7.800 kr
Såldes den 19 januari 2026