5663 Färglitografi
signerad Lars Norrman, 61/200, Figur med båt, 35x46
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2008 -
5518 Färglitografi
Signerad Lars Norrman 166/360, 29x40
Såld: 300 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
3319 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 oktober 2008
3119 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 6 oktober 2008