Föremål som liknar sig

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7166 Pastell
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7011 Takarmatur
    IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7157 Glasservis
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7068 Färgetsning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7002 Oljemålning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7072 Etsning
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7154 Tusch
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 3029 Oljemålning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7146 Färglitografi
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026