7114 Hänge
guld, ostämplat. Vikt: 4,6 g. Höjd: 4,5 cm
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 januari 2026 -
2127 Armband
+ 2 st halsband, silver, Finland, (ett ostämplat)
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2018 -
2635 Parti smycken
Såld: 1.800 kr
Såldes den 4 december 2017
3238 Ljusstakar
1 par, ostämplat silver, höjd: 21
Såld: 700 kr
Såldes den 22 oktober 2012 -
9722 Ringar + hängen
6 del, ostämplat, 19g
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
4481 Fat
Såld: 700 kr
Såldes den 16 november 2009
4387 Parti guld
18K samt 14K, delvis ostämplat, totalvikt ca 24 gram
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 november 2008 -
2086 Supkalk
Silver, ostämplat Norge, 1800-talets första hälft
Såld: 900 kr
Såldes den 9 oktober 2006 -
9051 FRIMÄRKEN
Sverige ostämplat Facit 4000:-
Såld: 400 kr
Såldes den 15 oktober 2001