Föremål som liknar numrerad
5281 Fotokonst
Såld: 2.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6054 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6128 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6127 Träsnitt
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6053 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6126 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6353 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6574 Färglitografi
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6018 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026