Föremål som liknar numrerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 5281 Fotokonst
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6054 Färglitografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6128 Träsnitt
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6127 Träsnitt
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6053 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6126 Träsnitt
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026