Föremål som liknar med fåglar

Vi hittade över 100 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6426 Oljemålning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 4291 Spegel
    1800-tal, förgylld, krön med fåglar, 125x75 cm
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 1004 Oljemålning
    Såld: 7.200 kr

    Såldes den 25 augusti 2025
  • 2352 Vas
    jugend, majolika, dekor med fåglar. Höjd: 16 cm
    Såld: 450 kr

    Såldes den 28 juli 2025
  • 3334 Färglitografi
    Såld: 900 kr

    Såldes den 30 juni 2025
  • 7083 Matta
    Kina, motiv med fåglar, 168x230 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 2 juni 2025
  • 6235 Skulptur
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 26 maj 2025
  • 8228 Vas
    Lalique, France, dekor med fåglar. Höjd: 17 cm
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 21 april 2025
  • 7048 Skålar
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 3 mars 2025