Föremål som liknar löst blad
6791 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6682 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6663 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6506 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
4133 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
3017 Blandteknik
Såld: 800 kr
Såldes den 8 december 2025
2091 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2025
9205 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2025
2089 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2025