Föremål som liknar ej signerade
6074 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 1 juli 2024
7206 Ljusstakar
6 st, Änglar, metall, ej signerade. Höjd: 8 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
7213 Skulpturer
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
3516 Oljemålningar
Såld: 450 kr
Såldes den 26 februari 2024
8144 Konstglas
Såld: 1.600 kr
Såldes den 23 oktober 2023
7360 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6066 Skulpturer
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
6118 Nätreliefer
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
6069 Skulpturer
Såld: 250 kr
Såldes den 11 september 2023