3291 Oljemålning
osignerad, 1800-tal, druvplockerska, 18x36
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2011 -
6060 Oljemålning
1800-tal, druvplockerska, 28x20
Såld: 1.700 kr
Såldes den 27 oktober 2008
Föremål som liknar druvplockerska
- Träfflista
- alla
- Visa alla