Föremål som liknar b
6668 Spegel
Rokokostil, bronsead, ca 96x55 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6755 Fåtöljer
Såld: 5.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7115 Diverse guld
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7205 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7043 Askfat
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6552 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026