Föremål som liknar b

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7010 Takarmatur
    1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7043 Askfat
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6552 Litografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 19 januari 2026