Föremål som liknar Weberg
6390 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
2041 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 18 januari 2021
5494 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2019
9062 Oljemålning
Willie Weberg (1910-1995), 'Snöväder', 44x55
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 januari 2017
9098 Oljemålning
Willie Weberg (1910-1995), hustak, signerad, 47x47
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 september 2016
1289 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 16 november 2015
8167 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 31 augusti 2015
3456 Oljemålning
Willie Weberg, "Sanddyner", 56x70
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 februari 2014
4793 Oljemålning
Signerad Weberg, hamn, 46x55
Såld: 3.100 kr
Såldes den 22 november 2010